Pár slz

27. ledna 2018 v 15:01 | Mary
Dneska je výjímečně sobota, na co si budeme hrát. Je upršené ráno a já popíjim svou kávu. Dnes je druhý den druhého volebního kola, dnešek rozhodne. Apeluji na Vás, abyste šli k volbám, i právě Váš hlas může rozhodonout o budoucnosti celé země na pět let (v tom lepším případě).

Abych pravdu řekla, včera jsem měla náladu pod psa a psát další článek se mi nechtělo. Studovat čtvrtý ročník je náročnější, než si myslíte. Kolikrát jsem na hranici vyčerpanosti, nedělám nic jiného, než se učím, můj osobní život je na úplném minimu. No a tak se pomalu, ale opravdu jistě dostávám k tomu, proč jsem neměla včera náladu na článek. Začalo to už někde ve středu, kdy se moje učitelka rozhodovala, jakou známku mi dá na vysvědčení, a jelikož jsem ve čtvrtém ročníku, tak budu moje pololetní vysvědčení posílat na nějakou vysokou školu. Co mi dá je pro mě ještě stále velkou otázkou. Kvůli tomu jsem rozladěná, doufám, že mi dá lepší známku, ale nikdy neíte. Určitě jste to zažili alespoň jednou.

Mým druhým důvodem, proč včera nevyšel článek jsou tak trochu i volby. S mým, velmi politicky zaměřeným, bráchou jsme vedli diskuzi na téma prezidentských kandidátů, já jsem si z něho dělala srandu a to se mi evidentně vymstilo. Ještě, než jsme s rodiči jeli volit, rozhodla jsem se, vynést odpadky. No nesu tři velké, těžké igelitky a co se mi nestane? Jako dámička nosím vysoké podpatky a jdu první schod druhý, o ten se mi zasekne podpatek a já letím asi z metru a dopadám přímo na kolena. Mám uplně zničené boty, odřená kolena, na kterých se mi dělají obrovské modřiny a tajně doufám, že s ním nebudu mít nějaké problémy.

Tak to jsou mé důvody k tomu, že nevyšel článek a že jsem asi dvě hodiny včera strašně ale opravdu strašně plakala. A nevidím jediný důvod, abych se já jako žena nepřiznala k tomu, že pláču, a pláču hodně často i kvůli prkotině jako je například pád ze schodů. Jojo a apelovat na Vás můžu jak se mi zlíbí, ale koukám, že už hodinu se sčítají hlasy, no zase mi to nevyšlo, tak snad za pět let.


Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama