Co si nenapíšu, to nevim

14. ledna 2018 v 17:49 | Mary
Je nedělní dopoledne a já vyčerpaná po včerejším plese popíjím svou ranní kávu. Už je to pro mě taková rutina. Sedím v křesle a přemýšlím nad náplní dnešního článku.

Včerejší ples byl tak náročný, ale skvělý. S mužem jsme šli spát asi kolem čtvrté a já mám zcela vygumovaný mozek. A to mě přivádí k náplni dnešního článku.

Čím více se potřebuju na zítra učit, tím míň mi to leze do hlavy. To mě vede k mojí oblíbené modré, ano musí být modrá, propisce a papíru, bloku, sešitu, prostě čemukoliv, do čeho se dá psát a vím, že to budu mít neustále u sebe. Kdykoliv se do toho prostě podívám tak vím, co, kdy, proč, jak a tak dále.

I kvůli tomu jsem si pořídila skvělý pěti letý diář, z Tigeru asi za stovku , uvidíme, jestli mi pomůže. To stejné mi pomáha, když píšu test, od čeho mi potom jsou taháky? Když si to napíšu, tak si to lépe zapamatuju, no teda po tom testu. Máte taky takovéhle problémy a žijete s heslem, co si nenapíšu, to nevim? Já už od té doby, co jsem začala studovat střední. A teď, ve čtvrťáku, kdy připravujeme maturitní ples, je to ještě horší, kolikrát i ten popsaný papír ohledně plesu někam založím a vůbec si nemůžu vybavit ani, kam jsem ho dala, ale ani co jsem tam měla napsané.

To už je zase hodin, já pořád dopisuju tenhle článek a už piju svou druhou, odpolední, kávu. Těšíte se zase do té školy, pokud ještě studujete? Já teda moc ne, zase si musim do svého batůžku zabalit diář, to do list, no ale ve formě blogu, vymyslet, co si obléct, aby mi to ladilo a hlavně, musím se nechat vyzkoušet, doufám, že to dopadne dobře a zvládnu to. Protože přeci jenom pět témat z ruštiny, to je můj maturitní předmět není moc easy. A říkáte si, proč jsem si nevybrala angličtinu? No, jednoduché, angličtinu neumím. Ruštinu docela už zvládám. Když nám s učitelkou zůstane krapet času, tak si stihneme pokecat i o škole a lidech v ní a to je teprve sranda! Taky mě čeká, a to rovnou ráno, hodina, bez které by se obešel ne jeden člověk. Pokládám si otázku, jestli ten učitel bude mít dobrou náladu a jestli bude milý, jako nedávno.

Pac a pusu, u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YoshiYuri YoshiYuri | Web | 14. ledna 2018 v 18:01 | Reagovat

To vitej v klubu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama