Co teda normální holka, třeba?

12. ledna 2018 v 21:33 | Mary
Je ponuré páteční odpoledne, den voleb. Mně se nic nechce dělat, jen tak sedím a popíjím kafe z mého nového lesklého hrnku a sleduju Bridget Jones, projíždím instagram a hledám zajímavé účty.


Za pár momentů vyrazím k urně, ale zatím nemám ani zdání, koho tam "hodím". Vlastně si myslím, že v dnešní době už je to vlastně jedno, všichni jsou tolik ovlivněni politikou, že už ani nevědí, kde je pravda. Ale o tom by mohl sáhodlouze psát články můj brácha, který má politiku jako denní chleba.

Mojí původní myšlenkou bylo, psát blog o škole, něco jako kroniku, nebo deníček, ale pokaždé, když jsem si sedla ke klávestnici, tak mě jakákoliv inspirace přešla. Protože psát, nevím, pomluvy se mi asi moc nechce. Ve výsledku bych stejně psala o té jedné osobě, která mě štve nejvíc. Občas teda přispěju nějakou, třeba i vtipnou, vzpomínkou ze školních lavic. Ale moc si od toho neslibujete, většinou se jedná o momentální indispozici mozkových buněk, jak v poslední době velice ráda používám.

Taky tak nesnášíte ty páteční hodiny, kdy už píšete jako děcko po mozkové obrně a ve výsledku to po sobě ani nepřečtete?

Nebo mě napadlo psát o tom, jak každý ráno budím moji spolužačku, aby vůbec, holka bláznivá, dorazila do školy, no i když vlastně, někdy se to taky moc nepovede. Prostě každé ráno ji v určitý čas zavolám, a čekám, dokuď mi to "netípne."

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bellatrix Kanato Sakamaki Bellatrix Kanato Sakamaki | Web | 12. ledna 2018 v 21:59 | Reagovat

tak já normální nejsem ani nebudu

2 talesbymary talesbymary | 14. ledna 2018 v 18:00 | Reagovat

Bellatrix, normálnost mnoho lidí přeceňuje, to co si myslíš, že normální je, nikdo nemůže popřít, protože to je o tobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama