Kde to žijeme?

15. ledna 2018 v 20:15 | Mary
Dnes je pondělí a já jsem už zhrozená z toho, jací lidi jsou. Proč mě to zase tak překvapilo? Sedím za klávesnicí, s mými novými brýlemi na nose a piji svoje každodenní kafe a přemýšlím.

O víkendu, teda hlavně v neděli jsem se jako potrhlá učila na seminář z ruštiny, abych měla známku v pololetí. No, ale je v tom menší háček. Zástupce ředitele mi první hodinu oznámil, že učitelka je nemocná a nedorazí. Takže to všechno přišlo vniveč a já asi nebudu mít známku. Ne kecám, berte to s nadsázkou. Vniveč to nepřišlo, protože z toho budu zkoušená až se uzdraví. Ale prostě se těšíte, až budete vyzkoušeni, a ono se to nekoná. Koho by to nenaštvalo? No mě to zaskočilo tak, že jsem se na tý hodině rozplakala, bylo to nečekané a spontánní.

A o tom vlastně bude dnešní článek, dneska jsem jednala tak spontánně, jako nikdy, spousta lidí, kteří mě znají by řekli, že to nejsem já.

Po tomhle zjištějí jsem se rozhodla, že půjdu ještě o další dvě hodiny dřív. A tak jsem šla. Zastavila jsem se v drogerii, kde jsem koupila dárek pro muže, ale to jsem plánovala a pak jsem procházela kolem vůní, to byl kámen úrazu. A tak jsem nechala v drogerii o 600 víc, než jsem chtěla.

To ale z dnešního perného dne opravdu není všechno. Já se přenesla přes takové ty kecy typu hej číčo, jsi kus, sluší ti to a další. I přesto, že to holka nechce poslouchat, zlepší jí to náladu, ať se děje co se děje. Ale přes co se opravdu nedokážu přenést jsou feťáci, kteří mají na žíle.

Byla to normální jízda tramvají, do doby, než se stal konflikt s takovým člověkem, pokud se mu tak dá říkat. No o co se jednalo? Když vystupoval z tramvaje,vrazil do kluka. V tom momentu následovala smršť dost sprostých slov, každý, no spíš každá, co v tramvaji seděla si oddechla, když vystoupil. No, všichni doufali, že už půjde dál, ale to se nestalo. On začal křičet na toho kluka i přes okno. NEMÁM S TEBOU PROBLÉM, to asi říct neměl. Feťák skočil do tramvaje a nejenom do ni. Skočil i po tom klukovi a začal ho mlátit. Téměř okamžitě se ho zastala paní,které bylo dejme tomu tak 60, a feťáka odstrčila, no on ji zasypal hordou nadávek. Ona zvedla telefon a zavolala policii. No jak by to asi dopadlo, kdyby neodešel?

Opravdu to teď bude takhle? Budou se lidi k sobě chovat takhle, nebo ještě hůř, dejte vědět co si o tom myslíte.
Jsem docela překvapená z toho všeho.

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama