Stalo se to každému

19. ledna 2018 v 21:56 | Mary
Je další pátek a to znamená čas na další nálož písmen. Je krásné páteční odpoledne, všude je sníh a já popíjím doma kávu s pohmožděným loktem. Píše se mi docela špatně.


Ne nadarmo se říká, že mozek je nejunikátnější orgán, pracující nonstop 24 hodin a bla bla. A teď ta hlavní část, ale pracovat přestane v době kdy se zamilujeme. Říkejte si, co chcete, ale opravdu je to pravda, já to můžu potvrdit, protože jsem tohle docela nedávno zažila.

Neustále nevím, co si o tom mám myslet, už to je tak dávno, ale zároveň si neustále myslím, že to stále trvá. Nebo si jen přeju, aby to stále tvalo? Být "zamilovaná" je strašně těžký, kdo se v tom má vyznat, neustále ze sebe lidi dělají voly, když nahánějí osobu, do které jsou zamilováni, ale je to skutečně potřeba?

Seznámili jsme se dost brzo, neustále po sobě pokukovali, a já se rozhodla trochu "zastalkovat" a zjistit, jak se jmenuje. Za pár momentů už jsem věděla jméno a vymýšlela, co mu napíšu. Dlouho jsem váhala, jestli mu vůbec psát a nebo ne. Nakonec mé rozhodnutí bylo úplně jasné, nikdy jsem neměla potřebu psát klukovi jako první, ale. Výjimka potvrzuje pravidlo, já klikla na ikonu instagramu a hledala ho. Když jsem ho našla, napsala mu. Ale to bych to nebyla já, kdybych nevymyslela něco jiného. Ahoj s usměvavým smajlíkem umí napsat opravdu každá holka, ale začít mu lichotit byl skvělý nápad. Začali jsme si psát, seznamovat se a takové ty blbosti. Čas plynul a my si psali, povídali, a přátelili se. Všechno bylo tak normální, až do doby, než jsem se zamilovala. Přátelství okamžitě skončilo, přála jsem si něco víc, ale to nebylo možné. On v tom nic neviděl, pokaždé když jsme se viděli, bušilo mi srdce, chtěla jsem ho. Kolikrát se mi o něm zdály sny, jakékoliv, kdykoliv, několikrát za noc. Moc jsem si přála jeho.

Ale tohle všechno byl jen sen, místo toho se mi dostalo pomluv, které ani nemohly být pravda. Mám přítele, kterého miluju, to si teď myslím, a to je skutečnost.


Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama