Je to důležité

4. února 2018 v 18:05 | Mary
Prodloužený víkend o poletní prázdniny tak rychle utekl. Nedělní den se píše v notách zmatku a spěšného pozdního učení, které se snažím dohnat, které jsem zanedbala od středy. Tak si někdy říkám proč si na sebe pletu bič? Mně se tak strašně nechce nic dělat.


Můj papír, který je popsán od začátku až do konce své velikosti poznámkami na dnešní článek, leží už zmuchlaný někde v koši. Řekla jsem si, proč bych měla psát poznámky na zrovna tenhle článek.

Ve vztahu je pár velive důležitých okamžiků. Jaký je například sex. Ti, kteří si myslí, že bez sexu to jde se šeredně pletou. Možná nějakou dobu to klapat bude, ale dřív nebo později Vás podvede. Je jedno jestli ona nebo on. Proč někteří sex odsuzují a bojí se experimentovat? Když ne teď, tak kdy? Je takových činností, které lze podnikat, když jste mladí. Chcete čekat do svatby, nebo deset let po ní?

Pro mě je nejdůležitějším okamžikem polibek. První, druhý, třetí, stý, miliontý. Představte si, jdete na rande, večer probíhá krásně a nadějně, dotyčný na vás zapůsobil, ale pak přijde ten moment, který dokáže všechno změnit. A to loučení, když vás doprovodí domů. Já můžu z vlastních zkušeností říct, že ten úplně první polibek je ten nejdůležitější. Poznám tak, jaký ten kluk doopravdy je. Pro kolik z vás známost skončila právě po nějakém uslintaném polibku, který jste měla vysněný krapet jinak? Celý večer jste doufaly, že to je on, ale pak vás osprchuje na týden dopředu a vy si povíte, že toho kluka už radši nechcete vidět, to se mi stalo tolikrát. Ale jednou, už je to rok zpět jsem poznala jeho. Přirozeně inteligentního, vtipného, voňavého kluka, který si na nic nehrál a neváhal se mnou navázat kontakt (i přeto, že si už přes rok myslím, že jsem to byla já, která nás dala dohromady). Když jsme spolu měli první rande, bylo to skvělé, ale měla jsem strach, jak bude probíhat naše loučení, nechtěla jsem o něho přijít, protože tak skvělého kluka jsem si snad ani nemohla vysnít. Když jsme přišli před můj barák, nastal ten krátký okamžik, kdy každá dívka dává nějaké to znamení pro polibek, u mě je to dlooooouhý pohled do očí. No neváhal a už mě líbal. Mně jakoby se podlomila kolena, v mojí hlavě vybuchl ohňostroj a mé srdce zaplesalo. To je on. Ten, kterého chci, kterého už nikdy nepustím.

Víte, i přes okamžiky, které nám dost lidi znepříjemňovali jsme zůstali spolu. A to už znamená takový ten pravý vztah, nenechá se ovlivnit od lidí, kteří nám vztah jen závidí. Spoustu lidí tvrdí, že v osmnácti letech si partnera do konce života nenajdete, ale já si neustále myslím, že to lze, to, že ho nenašly moje kamarádky, neznamená, že nemohu já.

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama