Kde je nějaká důvěra?

2. února 2018 v 21:01 | Mary
Dnešní pátek se nese v podtónu pololetních prázdnin. Konečně je první pololetí fuč a mně se blíží jak maturitní ples, tak i maturita a přijímačky na vysokou školu. Podle toho soudíte, že bych se teď měla šrotit jako blázen, ale přiznám se, nešrotim se. Protože právě teď uplně "umírám" na chřipku. Ano, ano, jsem jako chlap, kterého položí i slabá rýmička.


Pod balkonem mi rostou sněženky, které značí příchod jara, a to by mohlo zase znamenat, že lidi budou snesitlní? O tom teď velmi pochybuju. Jednak mě o tomto nepřesvědčují dva tábory, které vznikly po volbách a falešnost lidí, která mě neustále překvapuje zvlášť u lidí, u kterých bych to nikdy v životě nečekala.

Už mě opravu unavují ty nesnesitelné debaty o tom, že vyhrát prezidentské volby měl ten a nebo ten. Neustále (a to už je po volbách dost dlouho) čtu ty nejrůznější hádky o tom, jak měl kdo dopadnout. A nejen tohle, dočítám se tam, jak se lidi uráží pomocí písmenek, pomocí facebooku, co je s tou dnešní dobou? Je moderní říkat o lidech "bezmozci" jen z toho důvodu, že jsou přesvědčení o tom, že je jeden kandidát lepší než ten druhý? Nebo ta naivita. Proč machrují přes písmenka, nad kterými sedí i hodinu a vymýšlí něco "chytrého" aby vypadali chytře? Přitom, kdybych se s tím stejným člověkem bavila v normální řeči, nikdy v životě by to z fleku neřekl. Nebyl by toho schopen, protože by neměl hodinu na to, aby si to připravil. A takhle dnes funguje chytrost lidí.

Blokování lidí, provokace a upadání na stejnou úroveň je další bod. S tímhle bodem mě svazuje věta "nebudu to řešit" a pak najednou mi kamarádka píše, že má skrytý "instastories" a na profilu je napsaná věta, která ji má za úkol vyprovokovat. V tomhle momentu už jenom čeká na kamarádčinu reakci, aby ji mohla potopit. Ale to se nestane, protože kamarádka je chytrá a nenechá se za prvé zastrašit a za druhé nespadne na jeji úroveň, protože ví, že si akorát potřebuje vyléčit zjevné komplexy, protože její vztah opustil sex.

Proč je dnešní doba přeplněná instagramem twitterem a jim podobnými aplikacemi? Kam zmizela všechna ta láska, která zahlcovala svět?

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama