O čem to je?

4. března 2018 v 16:12 | Mary
Uplynul měsíc od posledního článku. Je nedělní odpoledne a já přináším do konečně jarního počasí další řádky. Popíjím svou každodenní kávu, i přesto, že dnes nebudu moct spát.

Instagram. V dnešní době to je tak strašně silná zbraň, že by na ni měl být zbrojní průkaz, nebo něco takového. Už si ani nepamatuju, kdy jsem si zakládala instagram já, ale už to nějaký ten pátek bude. V té době si ještě nikdo na nic nehrál. To netrvalo dlouho, instagram se začal rozšiřovat a všude nás pronásledovaly aktualizace.

Pak přišly na svět stroies, neboli příspěvky, které mnoha lidem dost rázně zkomplikovaly život. Na instagram se dostaly nadávky, pomluvy a já nevím co všechno ještě. A přiznám se, patřila jsem mezi ty lidi, kteří si vylívali zlost pomocí stories. Jednoho dne moje kamarádka přišla s tím, že si přepíná účet, tak jsem to hned prozkoumala a také si založila fake účet. Začala jsem tam přidávat stažený fotky a sledovat lidi, který nemůžu, nebo jsem nemohla vystát. Každý každičký den jsem přepínala z účtu na účet a doslova ty lidi stalkovala. Postupem času se mi to začalo vymykat a bylo to čím dál tím víc horší. Celý mobil jsem měla zahlcený screenshoty stories a čekala, kdy to budu moct vytáhnout proti nim. Párktát jsem se i dočkala. Já si uvědomovala, že to je dost nechutný a zlý, ale bylo to jako, když si šňupete bílý prášek, tak parádí, srdce mi pokaždé bilo jako o život a já to milovala.

Říká se, že žít ve městě je mnohem horší než na vesnici, že lidé z města jsou zkažení víc než na vesnici. To není tak úplně pravda a já jsem něco takového zažila. Samozřejmě, že ne přímo já, ale jedna moje dobrá kamarádka, která mi přináší občas nějaký ten nápad pro článek. Když Jedna holka proti ní poštvala svou nejlepší kamarádku, svého údajného přítele, a dalších pár lidí, začala jsem sledovat strories její kamarádky taky, tam jsem se dočítala takový věci, že to bylo až k nahlášení, to co tam o mé kamarádce psala bylo naprosto mimo místu, nepravdivé, vymyšlené. A víte proč? Protože tahle údajně její nejlepší kamarádka měla techtle s jejím "klukem" a tak jí to tak nějak dluží. Dluží jí, stát za ní, pošpinit mou kamarádku a její pětiletý vztah. Myslím si, že by byla schopná pošpinit kohokoliv, jen aby neztratila pozici nejlepší kamarádky. Už mi z toho bylo psychicky slabo a rozhodla jsem se můj fake účet odstranit. A tohle byl příběh o tom jak můj fake účet emillymorgan45 se narodil a po téměř roce zmizel ze světa.

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama