Na slovíčko v dubnu

1. dubna 2018 v 22:21 | Mary |  Na slovíčko
Boží hod velikonoční. Rok se s rokem sešel a opět tu máme Velikonoce a to znamená nedobrovolné přibírání, dobrovolné opíjení a v pondělí otevírání známým, i neznámým klukům. Mamka vedle v kuchyni barví vajíčka a já píšu další článek. Já vajíčka nebarvím, jen nakoupím ta čokoládová a je po problému.

Když už se mi povede přibrat, tak to nějakými těmi "malovátky" chci zakrýt. Zakrývat se dá miliony způsoby, ale co třeba zvýratnit ty přednosti, které máte rády? Já nejradši zvýrazňuji rty. Nejen u sebe, ale u všech, které líčím. Je to jednoduché. Najděte tu správnou rtěnku, nebo lesk, to co preferujete. Ale najít tu správnou je někdy veliky oříšek, přeci si nekoupíte rtšnku, která vydrží sotva hodinu a to jen v případě, že nebudete pít, jíst, mluvit, ani dýchat, prostě asi ležet rakvi.

Tak na tuhle rtěnku jsem četla, viděla i slyšela tolik recenzí, že jsem se rozhodla koupit si ji. Není to moc levná záležitost, no řekněme si pravdu, co je v Sephoře levná záležitost? Takhle rtěnka stojí 240,-, má papírový obal a špatně se otevírá (tenhle kus) na rtěnce je napsáno #matt, ale to nesplňuje, je spíš taková saténová.

Opravdu doporučuju si nákup téhle rtěnky rozmyslet.


Den před mým maturitním plesem jsem se svou spolužačkou zamířila hledat vhodnou rtěnku pro ni i pro sebe na náš velký večer. To byl velký oříšek. Opravdu, kupovat si rtěnku, se kterou bych musela celý večer nosit zrcátko a kontrolovat si rty po každé hlásce vypustěné z mých rtů, se mi nechtělo. Takových rtěnek mám doma už několik. Chtěla jsem něco, co fakt vydrží, tak jsem procházely regály a testovaly nejrůznější rtěnky. Chvíli to trvalo, ale poté u stojanu s miss sporty jsem uviděla nový typ rtěnek. Psalo se tam, že údajně vydrží 24 h. Sáhla jsem tedy po klasické červené a za asi 80,- ji koupila. Neočekávala jsem modré z nebe, ale takhle rtěnka mi ho snesla. Po jejím nanesení zaschla do príjemného matného efektu a zamkla se. Vydržela celý večer a vypadala krásně. Od té doby nenosím jinou. A doufám, že přijdou na trh s dalšími barvičkami, třeba modrou, fialovou, klidně i zelenou.


Po pár týdnech jsem se rozhodla si jít koupit a otestovat další jejich kousek z výborné kolekce. A tak jsem si vybírala mezi několika tělovými odstíny, které mají v nabídce. Vyhrál to odstín 110, který už vidíte na obrázku. Odstín není úplně růžový, ale je spíš do oranžova. Pigmentace téhle tekuté rtěnky je trochu slabší než 300, ale i to se dokáže na rtech přehlédnout. Obě rtěnky drží jako přikované a i odlíčit je je velký problém. Za mě je tedy velmi doporučuji. Myslím, že teď jsou ve slevě za nějakých 66,-.


A nakonec trochu tu pleť rozjasnit pomocí nového sticku od essence. S nanášením na ta správná místa fakt opatrně, může se stát, žeto přeženete a budete vypadat jako zastřelený jednorožec. Stick stojí asi 100,- V prodeji jsou tři, jeden Prismatic, 3D a poslední který je spíš jako lůj na rty.


Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama