Tak, jak to bývá

5. dubna 2018 v 17:48 | Mary
Ty jo, měla jsem parádní myšlenku, ale než jsem se k tomu dostala, tak jsem ji zapomněla. To víte, chipsy nepočkají. Konečně je to jaro tady, no teda, když jsem byla ve škole, tak bylo hezky, ale pokaždé, když jsem vyšla ven, tak se zatáhlo a bylo ošklivo.

Teď už jedu v předmaturitním režimu, samé zkoušky a velké přípravy. A vůbec se mi nechce nic dělat. Den před zkouškou z ekonomiky jsem si se spolužačkou vzpomněla, že budeme zkoušeny. Obě jsem to zabalily, ale asi nějakou náhodou to obě daly.

Ale o tom se mi moc mluvit nechtělo, to bylo jen tak na začátek.

Nevím jak vám, ale mně se tohle stalo už několikrát. Je jedno, kde se to stane, ale chyba je naprosto stejná a já jsem klasicky strašně naštvaná.

Jdete na oběd, začnete jíst a najednou vytáhnete z jidla tří metrovej vlas, milimetrovej vlas, ale prostě vlas. To je tak nechutný, že už pak chcete do konce života zašít pusu a nikdy už jídlo nevidět.

Tohle se mi stalo jednou ve školní jídelně, nevím jak vy, ale já jsem to šla vrátit, že jsem si zaplatila jídlo bez vlasů. Okamžitě přišla vedoucí a omluvila se mi a dostala jsem jídlo nové. Když se mi to po roce stalo ve čtyřhvězdičkové restauraci byla jsem znechucena ještě víc a jídlo, které stálo tři stovky jsem měla zdarma. Protože takovéhle podniky nemohou přijít o zákazníky, tak na ně platí věta, která platí skoro všude "zavolám na vás kontrolu".

Ano SKORO, protože dnes jsem byla s mužem na jídle v čínským občerstvení. No, vychutnávali jsme si jídlo, až do doby, než tam můj muž našel vlas. On už jíst dál nechtěl a mě také přešla chuť. Šli jsme tedy k "okýnku" to reklamovat. BYL TO JASNÝ VLAS, ta špatně mluvící pokladní řekla "to neni vlaaas" tak jsem se jí zeptala co to tedy je, ona jakoby zapomněla všechna česká slova a začala na nás mluvit nějakou hatmatilkou. Když jsem ji řekla, že na ně zavolám kontrolu, zrudla a poslala nás do háje. Tak jsme řekli jejich potencionálním zákazníkům, že mají v jídle vlasy a tak přišli o pár zákazníků. Na báječné jídlo můžete jet do Liberce, do "Fóra" přimo do Baboše.

Dobrou chuť!

Teď tu přemýšlím, jestli psát ještě dál, ale asi to dnes nemá cenu, dalš článek vyjde v pátek nebo o víkendu.

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama