Rodinná dovolená a jiná neštěstí II.

16. července 2018 v 23:59 | Mary
Ne nadarmo říkám, že když na dovolené nezabloudíme, tak nastane jiný problém, třeba vážný, třeba prkotina. Konečně jsme dojeli do apartmánů Horizont, majitelka (asi spíš ne, jen zrovna nevím to jedno jediný slovo, který to vystihuje..) nám ukázala malý apartmánek, kde jsme dalších asi 6 dní bydleli. No, konečně nastal čas vyndat zavazadla z kufru a "zabydlet" se. Jak jsem řekla, nastal docela nepříjemný problém.


Když jsme vyšli ven z apartmánu, tak si taťka všiml, že auto, které se zamyká automaticky se nezamklo, když to zjistila mamka byl trochu ohýnek na střeše (nebo spíš hovno, protože nám chvilku přetím střechu pokadil nějakej pták). Nesnažili jsme se přijít na důvod, proč to nejde, chtěli jsem se ubytovaaaat! Tak táta se hrne společně s bráchou ke kufru a tradáááá, nešel otevřít kufr, ale jakože vůbec. A z toho důvodu nešlo zamknout auto. Začali jsme okamžitě vymýšlet různé problémy, které mohly nastat, na nic jsme nepřišli, taťka nakonec sklopil zadní sedadla a vytahal všechna zavazadla přes vnitřek auta. Už zbýval jen můj batoh a viník neotevíratelného kufru byl na světě. Prostě tam byl zaseknutý kousek toho řemínku a z toho důvodu to nešlo otevřít. Nakonec se vše vyřešilo a už to bylo v pořádku.

Na úplném začátku, ještě než jsem začala psát tyhle "dovolenkový" články bylo v plánu psát nejdřív o Trogiru a výletech poblíž, pak až o městečku Slunj, ale jak to tu už píšu delší dobu, rozhodla jsem se, že to krapet změním. Tenhle článek bude o problémech, které nás neminuly během dovolené.

V době pobytu v Trogiru nenastaly nějaké vážné problémy, jen takové ty každodenní "městské". A to například, nad námi bydlela taková rodina z Brna. Dvě děti, stašní rodiče. Zlatí sousedi a jejich vrtačka v 9 ráno, protože každodenní křik rozcapenejch, nevychovanejch parchantů v sedm ráno to je prostě psycho. I ta paní domácí na ně byla nasraná, jako chápete to? Oni jedou k moři, aby se furt jen hádali a celý dny se váleli jen na pokoji, ani k moři nechodili. Za celou dobu pobytu byli na jednom jediném výletu, jako co to je? Naprosto zbytečně vyhozené peníze, to radši mohli zůstat doma a nenervovat mě (jakože fakt hodně).

No jedeme dál, zastávka Slunj, jako vážně? To jsem ale blbec, fakt, teď jsem tu hodinu sepisovala co a jak bylo v tomhle apartmánu Strmac a říkám si, sakra, tohle mi je povědomé a ouha, rozkliknu si první část a o tom jsem už napsala, takže teď jenom označit, vymazat a napsat o mém ne jednom, ne dvou, ale o třech pádech během dvou dnů. Taťka před touhle dovolenou koupil nový líný tenis, no v Trogiru jsme ho nevyužili a tak jsem se jedno odpoledne rozhodla, že si s bráchou zahrajeme. Bylo to do kopce a jelikož jsem prcek, byla jsem na kopci já, všechno bylo v pohodě, do doby, než přišla mamka s kamerou, protože zrovna v tu dobu jsme se s bráchou dohodli, že se vyměníme a zkusíme to, jak se bude hrát, když on (už tak dost vysoký) bude ještě výš. Pět minut před tímhle plánem jsem mu blbě přihrála a míček zapadl na pozemek, kde nebyla posekaná tráva. Hned mě varoval, že tam je jakýsi žlábek, nebo co. Už asi víte, na co narážím, já jsem ten líný tenis hrále tak vášnivě, když jsem se snažila odpinknout ten míček, tak jsem couvala a couvala a najednou jsem zapadla do toho žlábku, no, nohy mi obmotaly ostružiny a hodně mi je podrápaly. Navíc jsem v tom žlábku byla zapasovaná uplně přesně na celou šířku mého těla a nemohla jsem se ani za mák zvednout. Nejvtipnější na celé téhle situaci bylo to, že to měla mamka celé natočené. Tak mě brácha konečně dostal na nohy a já celá zakrvácená se šla umejt. Docela jsem spěchala, abych mohla jít zpět hrát, no po cestě zpět ven jsem vyválela na schodech a tam si narazila moje koleno, což jsem zmiňovala na mém instagramu @uniqueicequeen. No a tohle moje naražený koleno zcela určitě může za můj malý trapas na Plitvických jezerech. Jak jsem nemohla moc došlápnout na tu nohu, tak chodit po schodech byl vážně problém. A co se nestalo na hodně kluzkých schodech mi podjela noha a já si vytvořila krásnou modřinu nad zadkem. Doteď mě to koleno bolí jo a to jsem zhruba týden doma :)

To je pro dnešek už vše, ještě mám 1 minutu, na to, aby článek vyšel v ten samý den, kdy jsem ho začala psát. V dalším článku budou takové rady na výlety a jak oblbnout lidi a chodit všude za levněji.

Pac a pusu u dalšího článku,
Normální holka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama